2. ročník ezoterického festivalu “Souznění”, Uničov, 17. a 18. 11. 2012 byl další skvělou příležitostí k setkání s báječnými lidmi. I my jsme se jej zúčastnili jak aktivně s přednáškou a konzultacemi, druhý den jsme si užili program jako běžný návštěvník. Akce byla zdařilá po všech stránkách, rozhodně však nezapomeneme na skvělou meditaci šamana Carlose …

Festival pod hvězdami … nejen ezoterický festival světla pro celou rodinu Podzimní festival proběhl v duchu světla, harmonie, skvělých energií, za účasti spousty báječných lidí. Ve dvou sálech se vystřídalo na 14 přednášejících, ve foyer MZK Šternberk vystavovalo a konzultovalo na 25 přednášejících, prodejců a poradců. Ze slov účastníků lze soudit, že se akce líbila a bude mít svá další pokračování.

Festival “Jesenické nebe” – 28.-20.09. 2012
Na sklonku září se horský Jeseník stal hostitelem prvního festivalu “Jesenické nebe”. Skvělá organizace, vřelé přijetí, báječní lidé, úžasné energie, souznění, nová přátelství a kontakty, to vše jsem si z Jeseníku přivezla. A tady pár fotek.

Uničov: semináře 03.05. a 31.05. 2012: Harmonizace čaker a automatická kresba
Moje první samostatná veřejná vystoupení v rámci cyklu souznění organizovaného při MKZ Uničov.