Milí prátelé!

zvu Vás srdečně na mé kurzy, které budou probíhat od února 2015.

Každý z nás se ve svém životě něčím trápí, řeší problémy buď partnerské, nebo pracovní či jiné. Podle toho, která oblast našeho života nás „tlačí“, je třeba vyčistit energii v čakrách, meridiánech a životních oblatech odpovídajících danému problému. Touto problematikou se zabývám již 18 let a mám řadu poznatků a zkušeností. Nepříjemné pocity, které prožíváme na emocionální úrovni, se nám pak promítají do fyzického těla (bolesti zad, ramen, šíje, gynekologické potíže, zhoršování zraku, záněty uší, nespavost apod.). Ve svém životě často děláme věci, které nám někdo vštěpil – rodiče, škola, partneři, jsme nuceny se často těmto názorům okolí přizpůsobit. Jde o programy či vzorce v nás samotných, které je nutno nejprve odstranit, osvobodit se od nich, abychom mohli začít žít svůj vlastní svobodný a šťastnýživot.

Semináře, které nabízím:

 • Harmonie těla a duše: 14.02. 2015: cena 500,- Kč

  (vše o čakrách, meridiánech, životním poslání Vaší duše; podle data narození Vám udělám numerologický rozbor na životní oblast, kterou řešíte, seznámím s mantrami, kterými můžete pak samy doma pomáhat sobě, svému okolí, třeba i svým zvířecím mazlíčkům).

 • Léčení světlem: 28.02. 2015: cena 600,- Kč

(meditace, setkání s Vyšším Já, očista fyzického i emocionálního těla, pročištění aury a práce s tělovými, čakrovými a ušními svícemi, seznámení s mudrami).

 • Andělé, andělská terapie a léčení s anděly: 14.03. 2015: cena 500,- Kč
 • (prostřednictvím meditace si zjistíte svého anděla strážného, budeme vykládat andělské runy a učit se pracovat s andělskou mapou, dále vykládat andělské karty za poslechu příjemné hudby; naučíte se pracovat s energií, čistit a chránit sebe, svoje děti, rodiče, odnese si s sebou svého anděla v podobě zasvěceného pírka).

 • Automatická kresba: 04.04. 2015: cena 600,- Kč

  (napojení na Vaše vyšší já, odblokování, určování zdravotního stavu, geopatogenních zon
  v místnosti, čištění a ošetření prostor pomocí feng-šuej, kreslení energetických mandal; nakreslíte si Vaší duši, jak se cítí v současnosti a na jakém vývojovém stupni se nachází).

 • Práce s kyvadlem: 18.04. 2015: cena 600,- Kč

  (naučím Vás správně pracovat s kyvadlem, aby vše bylo v souladu s Vyšším Já, naučíme se jej čistit, zakódujeme si do něho znaky, které jsou nezbytné pro práci s kyvadlem, usměrníme svoje ega, aby nám neříkala pravý opak, zjistíme svůj zdravotní stav, s kým řešíme karmický úkol, vysvětlení pojmů karmy a dharmy).

 • Muzikoterapie: 16.05. 2015: cena 500,- Kč

  (meditace, zklidnění těla, duše a ducha, práce  se šamanskými bubny, tibetskými miskami, koshi, tanec se šátkem na očích, vnímání svého já, odblokování a možnost setkání se svým Vyšším Já).

 • Mluvení s kameny (na Pálavě: víkendový pobyt 29.-31.05. 2015 v nádherné krajině – každý, kdo to prožil byl nadšený: meditace, čištění, odblokování, muzikoterapie). Cena 1500,- (nezahrnuje dopravu, stravu, ubytování).

Cena kurzu zahrnuje lektorné, malé občerstvení (káva, čaj, pečivo), studijní texty, malý dárek. Kurzovné prosím uhraďte vždy 5 dnů před konáním kurzu převodem na účet č. 2700312944/2010, Fio Bank Olomouc.

Kurzy budou probíhat vždy v sobotu od 9.30 do 15.00 hod. v mém domě v Křelově, Zátiší 10. Po zaslání přihlášky a obdržení platby Vám zašlu vždy podrobné informace ke kurzu (pomůcky, které budeme potřebovat, např. karimatka, pastelky, kyvadlo aj.). Po předchozí domluvě možno zajistit dopravu 3-4 osob z/do Olomouce na vlak/autobus. Spojení z Olomouce do Křelova autobusem č. 770 z hl. n. Olomouc.

Můžete mě rovněž kontaktovat na e-mailu: LukesovaOlga@seznam.cz, resp. na telefonu +420 601 322 518. Na setkání s Vámi se těší

Sarah